Googleda Üst Sıralara Çıkmak İçin Yapılması Gerekenler

Merhaba,

Bu yazı dizimde sizlere googlede üst sıralara çıkmak için yapmanız gerekenler ve kullanmanız gereken toolar(araçlar) hakkında bilgiler aktaracağım.

Seo konusunda daha öncede belirttiğim üzere seonun bir çok kırılımı bulunmaktadır. Bunlardan biride backlink dediğimiz farklı sayfalardan sizlerin sayfalarınıza gelen linklerdir. Google bu linkleri iyi incelemekte ve linkin organik olup olmadığını bir çok farklı algoritma ile kontrol etmektedir. Yeni oluşturduğunuz bir web sitesi için bu organik linkleri almak biliyoruz ki zor bir iş. İşte tam bu işimize uygun bir çok sertifikası olan bir programdan bahsetmek istiyorum.

Money Robot Submitter

Bu program sayesinde websiteniz için çok sayıda organik linki sadece bir kaç tıklama ile oluşturabilir, Sayfanızın popülaritesini kısa zaman içerisinde tavan yaptırabilirsiniz. Programı indirmek için : https://buraksenturk.com.tr/Download/MoneyRobotSetup.zip

Kurulum kısmı için kısa bir video hazırladım. Zaten kurulumu basit.

1

Kurulum tamamlandıktan sonra ise karşınıza yukarıdaki gibi bir ekran gelecektir.  Deneme sürümünden faydalanabilmek adına hemen bir account oluşturuyoruz. Account oluştuktan sonra e-posta adresimize gelecek olan lisans anahtarını buraya yapıştırıyor ve programımızı başlatıyoruz.

Bir sonraki yazımızda videolu bir anlatım ile programın kullanımını anlatıyor olacağım.

İyi Günler Dilerim,